Pritaikymas

main

Namai – Lengvo plieno konstrukcijos idealiai tinka namų, vienbučių ir daugiabučių namų statybai. Plieninis karkasas (surenkamosios sienų plokštės, grindų sijos ir visos stogo konstrukcijos) pristatomas tiesiai į statybvietę. Dėl mažo svorio surinkimas yra lengvas ir greitas, paprastai nereikia sunkiosios pakėlimo įrangos.

„FRAME FACTORY” savo projektavimo biure kuria statybos pastatų projektus integruotos gamybos linija ir specializuota programine įranga. Taip projektavimo etape išvengiama klaidų. Be to, dėl didelės dizainerių patirties ir žinių beveik kiekvieną dizainą galima priderinti pagal individualius investuotojo ar rangovo reikalavimus ir poreikius. Visi mūsų projektuojami gyvenamieji namai atitinka A+ klasės namo reikalavimus. Esant poreikiui lengvai galime pasiekti A++ energinę klasę (namų projektai).

main

„FRAME FACTORY” lengvo plieno konstrukcijos tinka mažiems sandėliams, kurių tarpatramis yra iki 12 metrų. Konstrukcijos idealiai tinka panaudoti žemės ūkio pastatų statyboms, taip pat garažams ar dirbtuvėms. Priklausomai nuo siekiamo rezultato, jie gali būti tinkamai apšiltinami ir įrengiami reikalingi įrenginiai bei išorės apdailos sistemos, įskaitant vartus ir stoglangius.

„FRAME FACTORY” tiekiamas plieninis karkasas yra atviro pobūdžio, tai reiškia, kad jis gali būti padengtas įvairių tipų apdailos medžiagomis: tradicinio dengimo tinkavimo sistemomis iš polistirolo, mineralinės vatos arba SIP plokščių, bei mediniu fasadu ar uždengtas metalinėmis sienų dangomis. Stogai gali būti padengti bitumine danga, EPDM hidroizoliacine danga, lakštiniu metalu (įskaitant metalines stogo skardas), taip pat SIP plokštėmis ar net keraminėmis arba cementinėmis stogo dangomis (sandėlių projektai).

main

Prekybinės patalpos – „FRAME FACTORY” lengvosios plieninės konstrukcijos taip pat tinka mažoms prekybinėms patalpoms, kurių tarpatramis yra iki 12 metrų. Jos taip pat yra puikiai pritaikomos didelių verslo centrų ar net viešbučių statybai. Pastatai, naudojami komercinei veiklai, statomi greitai, nes plieno konstrukcijų projektavimas ir gamyba atliekami integruotai toje pačioje gamykloje. Sienų plokščių sistema leidžia projektuoti pastatą, kurį būtų galima lengvai surinkti ir pritaikyti pagal poreikius. Tai leidžia lanksčiai plėsti individualių nuomininkų mažmeninės prekybos ir biurų plotą (prekybos centrų projektai).

main

Plieno konstrukcijų sistema pastato vidinėms erdvėms – „FRAME FACTORY” yra lengvosios plieno konstrukcijų gamintojas, kuris tiesiai į statybvietę tiekia surenkamas sienų plokštes, grindų sijas ir užbaigtas stogo konstrukcijas. Diegimas dėl mažo svorio yra lengvas ir greitas, paprastai nereikia sunkiosios kėlimo įrangos. Dėl skaitmeniniu būdu valdomų mašinų ir veiksmingos programinės įrangos, jūs galite greitai suprojektuoti reikiamus pastatus ir juos tiksliai surinkti, tada pristatyti į paskirties vietą.

„FRAME FACTORY” savo projektavimo biure kuria statybos pastatų projektus integruotos gamybos linija ir specializuota programine įranga. Taip projektavimo etape išvengiama klaidų. Be to, dėl didelės dizainerių patirties ir žinių beveik kiekvieną dizainą galima priderinti pagal individualius investuotojo ar rangovo reikalavimus ir poreikius (Vidaus erdvių konstrukcinių sistemų projektai).