Lengvo plieno konstrukcijos idealiai tinka namų, tiek vienbučių, tiek daugiabučių namų statybai. Plieninis karkasas (surenkamosios sienų plokštės, grindų sijos ir visos stogo konstrukcijos) pristatomas tiesiai į statybvietę. Dėl mažo svorio surinkimas yra lengvas ir greitas, paprastai nereikia sunkiosios pakėlimo įrangos.

main
main
main
main
main
main

Plieno karkaso konstrukcijose naudojamos šiuolaikinės izoliacijos ir apdailos medžiagos, kurios kelis kartus padidina energijos efektyvumą, palyginti su tradicinėmis technologijomis pastatytais pastatais. Verta paminėti, kad šie parametrai yra gaunami nepadidinant statybos sąnaudų. „FRAME FACTORY” tiekiamas plieninis karkasas yra atviro pobūdžio, tai reiškia, kad jis gali būti padengtas įvairių tipų apdailos medžiagomis: tradicinio dengimo tinkavimo sistemos iš polistirolo, mineralinės vatos arba SIP plokščių, bei mediniu fasadu, uždengtas metalinėm skardomis ar klinkerio ir akmens plokštėmis.

main
main
main

Stogo konstrukcijos gali būti padengiamos lakštiniu metalu, metalinėmis stogo plokštėmis ir net keraminėmis ar cementinėmis stogų dangomis. Gamybos metu sumontuojamos specialios komunikacijų montavimo sistemos (ventiliacija, šildymas, vanduo, elektra) sienų ir lubų plokštėse, kurios yra lengvai surenkamos.

„FRAME FACTORY” organizuoja kursus ir suteikia visą techninę dokumentaciją statybos bendrovėms, kurios domisi lengvųjų plieno konstrukcijų sistemomis.