„FRAME FACTORY” lengvosios plieninės konstrukcijos taip pat tinka mažoms prekybinėms patalpoms, kurių tarpatramis yra iki 12 metrų. Jos taip pat yra puikiai pritaikomos didelių verslo centrų ar net viešbučių statybai. Pastatai, naudojami komercinei veiklai, statomi greitai, nes plieno konstrukcijų projektavimas ir gamyba atliekami integruotai toje pačioje gamykloje. Sienų plokščių sistema leidžia projektuoti pastatą, kurį būtų galima lengvai surinkti ir pritaikyti pagal poreikius. Tai leidžia lanksčiai plėsti individualių nuomininkų mažmeninės prekybos ir biurų plotą

main
main
main

„FRAME FACTORY” tiekiamas plieninis karkasas yra atviro pobūdžio, tai reiškia, kad jis gali būti padengtas įvairių tipų apdailos medžiagomis: tradicinio dengimo tinkavimo sistemos iš polistirolo, mineralinės vatos arba SIP plokščių, bei mediniu fasadu arba klinkerio, akmens plokštėmis. Stogo konstrukcijos gali būti padengtos bitumine danga, lakštinio metalo stogo arba keraminėmis, cementinėmis stogo dangomis.

main
main
main

„FRAME FACTORY” turi priešgaisrinės sistemos pertvaras REI 120, kurios atsižvelgiant į sienų ir lubų konstrukcijas, pagamintos iš plonasienių plieno profilių.