„FRAME FACTORY” lengvo plieno konstrukcijos tinka mažiems sandėliams, kurių tarpatramis yra iki 12 metrų. Konstrukcijos idealiai tinka panaudoti žemės ūkio pastatų statyboms, taip pat garažams ar dirbtuvėms. Priklausomai nuo siekiamo rezultato, jie gali būti tinkamai apšiltinami ir įrengiami reikalingi įrenginiai bei išorės apdailos sistemos, įskaitant vartus ir stoglangius.

main
main
main

„FRAME FACTORY” tiekiamas plieninis karkasas yra atviro pobūdžio, tai reiškia, kad jis gali būti padengtas įvairių tipų apdailos medžiagomis: tradicinio dengimo tinkavimo sistemomis iš polistirolo, mineralinės vatos arba SIP plokščių, bei mediniu fasadu ar uždengtas metalinėmis sienų dangomis. Stogai gali būti padengti bitumine danga, EPDM hidroizoliacine danga, lakštiniu metalu (įskaitant metalines stogo skardas), taip pat SIP plokštėmis ar net keraminėmis arba cementinėmis stogo dangomis.

main
main
main

„FRAME FACTORY” turi priešgaisrinės sistemos pertvaras REI 120, kurios atsižvelgiant į sienų ir lubų konstrukcijas, pagamintos iš plonasienių plieno profilių.