Technologija

Privalumai

Greita ir lengva statyba

Šios technologijos privalumas yra nepaprastai greita statyba, todėl, kad namo elementai yra gaminami gamykloje. Visi namo elementai įskaitant stogą, pertvaras ir perdangas yra surenkami šiltoje aplinkoje ir į statybos aikštelę atvežami numeruoti skydai eilės tvarka. Kada yra paruoštas pamatas – kitas etapas – namo surinkimas.

Efektyvumas

Vienas didžiausių ir svarbiausių šios technologijos privalumų - pastebimas statybos medžiagų ir apdailos medžiagų kainų sumažėjimas. Apskaičiuota, kad projektuojant ir statant namą iš lengvojo metalo konstrukcijų, bendra namo sąmata yra mažesnė 10-15 % lyginant su kitomis technologijomis. Todėl, kad metalo karkasas yra lengvesnis konstrukcinis elementas lyginant su mūriniu ar mediniu namu. O tai leidžia paruošti lengvesnį pamatą, kadangi apkrovos į gruntą tampa kur kas mažesnės. Atlikus gruntų tyrimus, parenkamas geriausias variantas.

Konstrukcijos stiprumas

LPK technologija yra patvari ir patikima, nepaisant to, kad statyboje naudojamos palyginti lengvos konstrukcijos. Metalo profiliai turi unikalių stiprumo savybių, kurios atlaikos seisminius bei kitus gamtos faktorius.

„Sausa statyba“

Terminas „sausa statyba“ yra geriausiai tinkamas technologijos LPK apibūdinimui. „Šlapių“ procesų nebuvimas padeda išvengti drėgmės ir pelėsių problemų. Šis aspektas yra labai svarbus, kai reikalingi greiti sprendimai statyboje. Statant gyvenamųjų namų kvartalus ar kitus panašius objektus, kuriuose reikalingas greitas montavimas bei statyba.

Aukštas atsparumas ugniai

LPK technologija be minėtų privalumų turi dar vieną iš didžiausių savo privalumų, kuris atskiria jį nuo daugybės kitų modernių statybos technologijų – aukštas atsparumas ugniai. Metalo karkaso sienos ar stogo užpildas yra akmens vata, kuri yra atspari ugniai. Todėl visi namo konstrukciniai elementai, įskaitant ir pertvaras, yra ugniai atsparūs.

Matavimo tikslumas

Lengva plieno konstrukcija yra labai patvari ir stabili medžiaga, kuri laikui bėgant, neleidžia sėsti namui. Todėl išvengiama pamato, sienų, perdangų bei apdailos skylimų metams bėgant. Lengva ir tvirta konstrukcija ilgai nekeičia matmenų po statybos užbaigimo.

Medienos tausojimas

Modernios statybos laikais, opus klausimas yra kertami miškai, bei medienos besaikis panaudojimas. Mūsų siūloma konstrukcija visiškai pakeičia medieną ir leidžia išsaugoti kertamus miškus. Optimizuotas konstrukcijos projektavimas leidžia praktiškai panaudoti plieną gamyboje.

Visasezoninė statyba

Galime projektuoti, gaminti ir greitai, bei lengvai statyti visų sezonų laikotarpiu.